טיפול רגשי לילדים

טיפול רגשי וקואצ'ינג לילדים

מרגישים שילדכם לא מאוזן רגשית? כל דבר 'מקפיץ' אותו? מוציא דברים מפרופורציה? נמצא בסגירות? מופנמות? חרדות? נראה שמשהו עובר עליו…?? יש מה לעשות!!!

בתהליך של (סביב) 12 מפגשים ניצור שינוי משמעותי אצל הילד/ה המוביל לאיזון רגשי, שלמות אישית וקבלה עצמית, חיזוק הביטחון והערך העצמי.

בעזרת טכניקות טיפול שונות נאתר את 'שורש האתגר', נפרוק מטענים שליליים שנחקקו בתת המודע ויצרו/יוצרים חסמים רגשיים, אמונות מגבילות, המובילים/מובילות 'לתקיעות' ותסכול אצל הילד/ה. נטעין רגשות חיוביים/אנרגיות חיוביות, כלים חדשים ויכולות חדשות שילוו את המונחה בשגרת היום יום ויאפשרו לו/לה לחיות חיים נינוחים, איכותיים ומוצלחים בעלי משמעות. נעבד מחדש אירועים משמעותיים/טראומטיים בחייו של הילד/ה וניתן להם פרשנות חדשה וחיובית, נלמד לקרוא סיטואציות מחיי היום יום בצורה אובייקטיבית ונכונה, ננגן, נקשיב ודרך הנגינה וצלילי המוסיקה נחזק את ההקשבה הפנימית והחיצונית, 'נמוסס' ונפתח אזורים חסומים בערוצי האנרגיה השונים אצל המונחה ובכך נקבל זרימה הרמונית שלמה ומאוזנת.

הטיפול משלב מס' שיטות ובינהם: NLP, קינסיולוגיה, תרפיית מימדים, נגינה, ריפוי בצלילים(קערות טיבטיות) וקואצ'ינג. מותאם בצורה מדויקת לאותו/אותה מונחה על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהצליח בהשגת המטרות.

 

מטפל רגשי לילדים

מטפל רגשי לילדים

מטפל רגשי לילדים באמצעות מוסיקה יכול לתרום רבות לפתרון בעיות הנוצרות אצלם. כך כאשר הם במצוקה רגשית או בגלל תפקוד לקוי הנובע מסיטואציות שונות וכדומה. למוסיקה כשיטת טיפול קיימים יתרונות מובהקים ולכן, כדאי לנצלה. הטיפול מתאים לילדים בגילאים שונים משני המינים. גיל וינטרוב עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

מטפל רגשי לילדים – מתחבר לרגשותיהם

מטפל רגשי לילדים יכול להתחבר בצורה קלה יותר אליהם בדרך מוסיקלית אותה הם בוחרים. כך הם יוכלו להיפתח בפניו ביתר קלות, ובוודאי, כאשר הם מתקשים בהבעת תחושותיהם באמצעות דיבור ושיחה. על ידי נגינה על כלי מסוים אותו הם בוחרים, או הקשבה לשיר או מוסיקה מועדפים הם יכולים לחשוף את המצוקה ממנה הם סובלים או להצביע על הבעיה המטרידה אותם. שיטה זאת מהווה, למעשה, התחלת הטיפול. המשכו יכול להתנהל באמצעות שיחות ו/או המשך שימוש במוסיקה לטובת תרפיה והרגעה, חשיפת  תגובה רגשית, פיזית ושכלתנית מצידם ועוד. כל טיפול ייעשה על פי הבעיות הקיימות היכולות להיות: מצוקות רגשיות מתמשכות. הן באות לידי ביטוי על ידי אמירות, בכי, חרדות, חוסר עניין בפעילויות חברתיות, מצב רוח ירוד, עצבנות ועוד. במקרים אחרים כאשר מסתמן כי הוא מצוי בקשיים חברתיים, מתקשה לתפקד בשוטף, קשיים בשפה, מוטוריים כמו אחיזת עפרון, קשיים קוגניטיביים ועוד.

יתרונות לטיפול באמצעות מוסיקה

המוסיקה הינה שפה אוניברסלית המחברת בין אנשים, מרגיעה, מאזנת נפשית, מעצימה ומחברת לכוחות הפנימיים המצויים בכל אחד. מומלץ לערב את המטפל לטובת אבחון וטיפול. מטרתו היא חיזוק הערך וביטחון העצמי, הגעה לאיזון נפשי, יצירת  מוטיבציה פנימית ובאופן כללי, שדרוג רמת החיים. ניתן לטפל אינדיבידואלית מול הילד אבל גם בשילוב עם ההורים במסגרות קבוצתיות ועוד. שילוב של שיטות יכול תמיד לסייע.

שירות ממטפל מיומן

גיל וינטרוב מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ מותאם סיטואציה, הקשבה והפנמה, שיטות טיפול שונות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים, מהתמחות והשתלמות במוסיקה על גווניה השונים ועוד. הוא ישמח לשרת נוספים.

טיפול ריגשי לילדים

טיפול ריגשי לילדים

טיפול ריגשי לילדים נדרש כאשר הם מצויים במצוקות שונות. אחד הטיפולים הייחודיים הינו באמצעות מוסיקה על גווניה השונים. זאת יכולה להיות דרך מועדפת ומוצלחת עבור ילדים המתקשים בהבעות תחושותיהם בדיבור או בשיחה. הטיפול מתאים לגילאים שונים, לבנים ולבנות. גיל וינטרוב עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

טיפול ריגשי לילדים – ייחודי ויעיל

טיפול ריגשי לילדים באמצעות מוסיקה עשוי להיות יעיל מאוד בגלל שהיא מחברת בין אנשים מרגיעה, מאזנת נפשית, מעצימה ומחברת לכוחות הפנימיים המצויים בכל אחד. במקרה הזה בין המטפל והמטופל היכולים למצוא שפה משותפת. כל ילד נחשף למוסיקה על גווניה השונים מיום היוולדו. כך לצלילים, לשירה, לנגינה וכדומה.  מכאן שהוא יכול לבחור את הדרך המתאימה לצרכיו, לרצונותיו ולטעמו האישי. הוא לא חייב, למשל, להיות מיומן בתיפוף, או בהקלדה על פסנתר. מעבר לכך יכול לבחור את השיר האהוב עליו, או הנעימה עליה הוא התרפק בעבר. עצם הבחירה יכולה להביע תחושות ומצוקות. מטפל רגיש יכול כך לאבחן, לתקשר עימו ולהתחיל בטיפול. המצוקות מהם סובלים ילדים מגוונות וכוללות, בין היתר,  רגשיות מתמשכות הבאות לידי ביטוי על ידי אמירות, בכי, חרדות, חוסר עניין בפעילויות חברתיות, מצב רוח ירוד, עצבנות ועוד. במקרים אחרים הם נתקלים בקשיים חברתיים וקוגניטיביים, מתקשים לתפקד בשוטף, חווים קשיים בשפה, בפעולות מוטוריות כמו אחיזת עפרון ואחרות מקובלות ועוד.

תהליך בשלבים

מעורבות המטפל חשובה כבר כשברור כי מדובר במשברים מורכבים מהם סובל הילד. תחילה ייעשה אבחון ולאחר חשיפת הבעיות ניתן יהיה לטפל באמצעות שיחות ו/או בפעילות מוסיקלית מועדפת על המטופל. המטרה היא חיזוק הערך וביטחון העצמי שלו, הגעה לאיזון נפשי, ביטול חרדות קיימות, יצירת  מוטיבציה פנימית ובאופן כללי לשדרוג רמת החיים.

שירות עם יחס אישי

גיל וינטרוב מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ מותאם מצבים, הקשבה והפנמה, שיטות טיפול שונות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים, מהתמחות והשתלמות במוסיקה על גווניה השונים ועוד. הוא ישמח לשרת נוספים.

מטפל רגשי לילדים

    ליצירת קשר

    השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל