עצות וטיפים

גיל וינטרוב, מטפל הוליסטי מנוסה ומוערך, חולק מניסיונו העשיר ומציע עצות מעשיות להתמודדות מיטבית עם אתגרי החיים ולשיפור משמעותי באיכות החיים:

 • גלה אופטימיות ואמונה בכוחך לחולל שינוי חיובי בחייך, גם כשנראה שכל הסיכויים נגדך. דבוק בתודעה של אפשרויות אינסופיות ופתח את ליבך לתקווה.
 • חזק את מערכות היחסים שלך על ידי אימוץ נקודת מבט חיובית כלפי הזולת. התמקד במעלותיו של האדם, זכור את מעשיו הטובים והתחבר לסיבות אפשריות להתנהגותו. גישה זו תשפיע לחיוב על יחסיכם ההדדיים. "כמים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם" (שלמה המלך – ספר משלי), כלומר, מה שאנחנו נרגיש ונחשוב כלפי אדם מסוים, הוא ירגיש את זה בלב (ללא מילים) וכך בדיוק הוא ירגיש כלפינו.
 • אם ילדך מתמודד עם קשיים, היה לצידו כמקור של עידוד ותמיכה. הקרן ביטחון ביכולותיו, שמור על אופטימיות לגבי עתידו ועודד אותו לדמיין את עצמו מצליח ומגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.
 • קבל את עצמך ואת מהלכיך, גם אם לא הובילו לתוצאה הרצויה. היה שלם עם העובדה שעשית כמיטב יכולתך, הפק לקחים מהניסיון ושאף להשתפר בהזדמנויות הבאות.
 • הקדש זמן איכות לילדיך והיה קשוב להם באמת. גלה אמפתיה כשהם חולקים איתך דברים, גם אם מדובר במשהו שלילי. חזק את תחושת הביטחון שלהם בקשר איתך והראה להם שתאהב ותקבל אותם תמיד, ללא תנאי.

בעזרת עצות וטיפים יישומיים אלו, גיל וינטרוב מזמין אתכם לאמץ תפיסת עולם חיובית ומחזקת, לטפח יחסים בין-אישיים בריאים ותומכים ולהוביל חיים מספקים, מאושרים ומלאי משמעות.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל