פיתוח מיומנויות חברתיות

פיתוח ושיפור מיומנויות חברתיות אצל ילדים

פיתוח מיומנויות חברתיות חשוב מאוד להתפתחות ילדים ולהצלחתם בחברה, בלימודים, במשפחה וכדומה. מאידך, ילדים המתקשים באינטראקציה עם חבריהם ואפילו עם הוריהם יתקשו להתקדם בחייהם. משום כך יש לטפל במהירות בכל מצב קיים כזה כדי לעצור את התופעה ועל מנת לתקנה. טיפול רגשי ואחר באמצעות מוסיקה יכול להועיל רבות. גיל וינטרוב עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

פיתוח מיומנויות חברתיות – לבני שני המינים

פיתוח מיומנויות חברתיות נדרש ומתאים לבנים ובנות גם יחד. באמצעותו הם יכולים לחזק כישורים חברתיים רופפים קיימים ולפתח נוספים. השיפור תורם בהתנהלות בבית ספר ויהיה חיוני לעתידם ולהשתלבותם. עם זאת, במקרים חמורים של כשלים תפקודיים שהתגלו אצלם והיווצרות ובעיות דוגמת בידוד ונידוי חברתי, מופנמות והיעדר ביטחון עצמי ובולטות אחרות,  יש צורך במעורבות מטפל אישי היכול לאבחן את הבעיה לעומק ולטפל בה בצורה מבוקרת ונחושה. טיפול באמצעות מוסיקה עשוי להיות יעיל מאוד בגלל שהיא מסוגלת לחבר בין אנשים כולל בין מטפל למטופל. בנוסף, המוסיקה נחשפת לכל אחד מהרגע בו הוא נולד. הוא מתוודע ומקשיב לצלילים, לשירה, לנגינה וכדומה. בנוסף, היא מרגיעה, מאזנת נפשית, מעצימה ומחברת לכוחות הפנימיים המצויים בכל אחד.

טיפול מתמשך

טיפול יכול לאורך מספר פגישות על פי חומרת הבעיה והצורך. הרעיון הוא שהוא יבחר את סוג המוסיקה האהובה עליו ודרכה יוכל להביא את עצמו, לחשוף רגשותיו ולאפשר למטפל לסייע לו בפיתוח מיומנויות חשובות. הדבר יכול להתבצע על ידי נגינה על כלי מועדף, הקשבה לשיר או נעימה אהובה ועוד. הרצון הוא לטפל בקשיים חברתיים וקוגניטיביים, בקשיים בהתבטאות בשפה, בפעולות מוטוריות הגורמות לו למבוכה בחברת אחרים, בביישנות טבעית ועוד. כך לטובת התמודדות טובה מול אתגרים, יצירת מוטיבציה פנימית ושמחת חיים ועוד.

שירות ממטפל מוכשר

גיל וינטרוב מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ פרטני לכל מצב, הקשבה, הפנמה ומסירות, שיטות טיפול שונות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים, מהתמחות והשתלמות במוסיקה על גווניה השונים ועוד. הוא ישמח לשרת נוספים.

פיתוח מיומנויות חברתיות

    ליצירת קשר

    השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל