קאוצ'ר לילדים

קאוצ'ר לילדים – אימון אישי לילדים

קאוצ'ר לילדים מסייע להם להתמודדות טובה יותר בחברה, במשפחה בלימודים ובאופן כללי בחייהם. כך במיוחד, במצבים נקודתיים בהם הם חווים קשיים. כל ילד יזכה לקבל כלים שונים המסייעים לו לבצע משימות שונות. הטיפול הינו אישי אבל נעשה בשיתוף עם ההורים ובמקרים רבים כולל הדרכתם. הוא מותאם לבני שני המינים. גיל וינטרוב עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע מפורט.

קאוצ'ר לילדים – מיומן ומסור

קאוצ'ר לילדים פועל במיומנות ובמסירות לטובת רווחתו של הילד. הוא מהווה, למעשה, סוג של מאמן אישי המסייע במצבי קושי ובמצבים מורכבים אחרים. הבעיות הנפוצות עימם מתמודדים ילדים הן בין היתר: קשיי הסתגלות חברתית, הפרעות קשב וריכוז, קשיים רגשיים, דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון עצמי, קושי בניהול זמנים ומשימות ועוד. דרכי הטיפול משתנים מילד אחד למשנהו על פי אופיו, מורכבות הבעיה, צרכיו, רצונותיו ועוד. הצורך בקאוצ'ר אישי מגיע לאחר שמבינים כי הילד אינו מסתדר כהלכה בסיטואציות חברתיות, עקב התנהגותו, ממידע שמגיע מהמורה או הגננת, כאשר הוא מסתגר בביתו ואינו שש לצאת למפגשים חברתיים ובנסיבות אחרות.

טיפול משולב

הטיפול הינו משולב ונעשה לאחר אבחון. כך על פי שיחות עם ההורים, מידע ומסמכים רפואיים, חוות דעת של מומחים, שיחות עם הילדים עצמם ועוד. במהלך הטיפול ישוחח המטפל עם הילד ויבצע ויתרגל עימו משימות שונות שנועדו לחזק כישוריו ולהעצימם. במקביל, לפתח כישורים שאינם קיימים אצלו או כאלו שהן לא די מפותחים. המטרה היא להעניק לו כלים אפקטיביים ויצירתיים שיסייעו לו לממש פוטנציאל קיים אצלו. זאת לטובת חיזוק הביטחון והערך העצמי שלו, ליצירת איזון נפשי נכון עבורו כדי לאפשר לו, בין היתר, להתמודד היטב עם אתגרים עתידיים. בנוסף, להעצמות שמחת חיים ומוטיבציה פנימית חיובית.

שירות ממטפל בעל שם

גיל וינטרוב מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה עם יחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ, הקשבה והפנמה, שיטות טיפול שונות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים, מהתמחות והשתלמות במוסיקה על גווניה השונים ועוד. הוא ישרת בשמחה נוספים.

קואצ'ר לילדים

    ליצירת קשר

    השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל