קבוצות חברתיות לילדים

קבוצות חברתיות לילדים אשר מתקשים בהשתלבות בחברתם ובסביבתם חיוניות מאוד. במסגרתן ניתן לרכוש מיומנויות חסרות ולחזק רופפות קיימות. כישורים חברתיים נדרשים מאוד וחיוניים להתפתחות כל אחד. הקבוצות מותאמות לגילאים שונים ולבני שני המינים. גיל וינטרוב עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע מפורט.

קבוצות חברתיות לילדים – בשילוב מוסיקה

קבוצות חברתיות לילדים עם אוריינטציה מוסיקלית הינה ייחודית ומדברת אל ליבם של כולם. אין ילד שאינו מתוודע מיום הולדתו למוסיקה על צורותיה השונות. כך, הקשבה, נגינה, שירה וכדומה. לכן, החיבור אליה טבעי ונוסך ביטחון רב. היא מרגיעה, מאזנת נפשית, מעצימה ומחברת לכוחות הפנימיים המצויים בכל אחד. מטפל המגיע מעולם המוסיקה יכול לחבר את הילדים אליה ואליו במהירות. כך ניתן לגשר על קשיים קיימים. הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר על ילדים המתקשים בדיבור ובשיחה ואינם יכולים להביע דרכם את תחושותיהם ומצוקותיהם. ילדים מרבים לבלות עם חבריהם ונחוצים להם כישורים חברתיים. חסרונם עלול לגרום לחרם ו/או דחייה, לבדידות ונידוי חברתי, לתוקפנות ואלימות ועוד. כך הם ימשיכו להיות מופנמים וחסרי ביטחון עצמי. לכן, הצורך המיידי בטיפול אשר יפתח אותם להתנהלות מיטבית בעתיד בזוגיות, במשפחה, בעבודה ובחברה.

טיפול קבוצתי בעזרת מוסיקה

טיפול קבוצתי בעזרת מוסיקה יכול לארוך מספר פגישות על פי הצורך. הוא מספק לכל אחד כלים חשובים להתמודדות עם סיטואציות חברתיות מורכבות. הטיפול נועד לטיפול בקשיים חברתיים וקוגניטיביים, בפעולות מוטוריות הגורמות למבוכה בחברה ועוד. כך לטובת יצירת שקט ואיזון נפשי, יצירת כישורים חברתיים חיזוק הערך והביטחון העצמי ועוד.  במסגרת הקבוצתית ניתן לייצור חברויות חדשות, לשוחח ולהחליף רשמים וחוויות, להתרשם מקשיים של אחרים ולהבין איך מתגברים עליהם, לשחק ולבצע פעילויות אחרות. כל ילד יזכה להתייחסות אינדיבידואלית ומעקב צמוד.

שירות ממטפל בעל כישורים

גיל וינטרוב מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ פרטני לכל הורי מטופל ומצב, הקשבה והפנמה, שיטות טיפול שונות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים, מהתמחות והשתלמות במוסיקה על גווניה השונים ועוד. הוא ישמח לשרת נוספים.

קבוצות חברתיות לילדים

    ליצירת קשר

    השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל