שיטות הריפוי

השיטות שבהן אני מטפל הן:

 1. קינסיולוגיה – שיטה המשלבת אבחון באמצעות בדיקת תגובות השרירים לצד איזון אנרגטי של המערכות בגוף. מסייעת בשחרור חסימות, הקלה על כאבים ושיפור תפקוד כללי של הגוף והנפש.
 2. תרפיית מימדים – גישה טיפולית העובדת על התודעה והאנרגיה ברמות עמוקות. מטרתה לאזן ולהרחיב את מצבי התודעה, לשחרר דפוסים ישנים מעכבים ולהביא לצמיחה והתפתחות אישית.
 3. NLP שיטה המתמקדת בחקר והבנת דפוסי החשיבה, ההתנהגות והתקשורת האנושית. משלבת כלים לשינוי והתאמה של דפוסים אלו לטובת שיפור איכות החיים והשגת מטרות.
 4. קואצ'ינג – תהליך של ליווי אישי המסייע לאנשים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם. באמצעות שיחות, שאילת שאלות והצבת יעדים, מעצים הקואצ'ינג את המודעות העצמית ומקדם להשגת שינויים משמעותיים.
 5. ריפוי בצלילים – קערות טיבטיות – טיפול המבוסס על עקרונות של רטט וצליל. הויברציות והתדרים של הקערות הטיבטיות משפיעים על הגוף והתודעה, מסייעים בהרפיה, הפחתת מתחים ויצירת איזון אנרגטי.
 6. נשימות – טכניקות נשימה מיוחדות המשמשות ככלי לוויסות עצמי, הרגעה והגברת המודעות. נשימה מודרכת מאפשרת להשפיע על מצבים רגשיים ופיזיולוגיים ולהעמיק את ההכרות עם העצמי הפנימי.

בליווי מסור ומקצועי, גיל מתאים באופן אישי לכל מטופל את השיטות המתאימות לו, במטרה להוביל לתהליך של ריפוי, העצמה והתפתחות בכל רבדי הווייתו.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל