תרפיית מימדים

שיטת טיפול לריפוי תודעתי, היודעת לאתר את השורש התודעתי לכל סימפטום/בעיה בכל המישורים – פיזי, רגשי, מנטלי, לעבד מחדש את האירוע שהוביל להשתלשלות הדברים, לפרוק את המטענים השליליים שנצרבו בתת מודע והובילו לדפוסי חשיבה מעכבים, תקיעות, מחלות (חלילה) ולטעון יכולות חדשות, כלים מעצימים חדשים להתנהלות מאוזנת והרמונית בחיים.

היתרון הגדול של השיטה הוא היכולת לנקות מהשורש את הגורם לאותו אתגר עליו המטופל רוצה לעבוד ובכך להיפטר לתמיד מאותו קושי.

במהלך הטיפול המטפל 'יוצר קשר' עם התת מודע של המטופל בעזרת טכניקות מתקדמות המובילות לדיוק מדהים באיתור האזורים החסומים במערכת האנרגטית של המטופל ובדרך פשוטה ומוכחת פורקים את החסמים האנרגטיים הללו ומאפשרים זרימה הרמונית בערוצי האנרגיה השונים של המטופל, מה שמוביל לאחר מס' מפגשים לשחרור מאותם מגבלות ושיפור מדהים באיכות החיים.

בזכות הניקוי היסודי של התודעה ניתן לטפל ולפתור כל בעיה במישורים ותחומים שונים ומגוונים: חרדות, מחלות, ocd, חוסר ביטחון, ערך עצמי, בעיות תקשורת, שליטה בכעסים, נדודי שינה, הרטבת לילה, אין אונות, פוריות, גמגום, זוגיות ועוד…

תרפיית מימדים

תרפיית מימדים מהי?

תרפיית מימדים היא שיטת טיפול ייחודית המשלבת אלמנטים תודעתיים ואחרים. כך פסיכולוגיה, פיזיקה, רפואה סינית ועקרונות מהיהדות והקבלה. הטיפול מתאים למבוגרים ולילדים. נעשה בסדרת פגישות אינדיווידואליות. הוא מותאם לבני שני המינים. גיל וינטרוב עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע מפורט.

תרפיית מימדים – לפתרון בעיות תפקודיות ואחרות

תרפיית מימדים נועדה להעצמת המטופל ולפתרון בעיות תפקודיות שונות אצלו. היא מיועדת לילדים אשר נתקלים בבעיות מתמשכות המקשות עליהם לתפקד במסגרת משפחתית, חברתית, לימודית ואחרת. התפקוד הלקוי נובע מחסר בביטחון עצמי, הערכה עצמית לקויה,  מופנמות וחוסר שקט נפשי. בנוסף חוסר בכישורים חברתיים וקוגניטיביים. כל אלו ועוד עלולים לגרום לחרם ו/או דחייה, לבדידות ונידוי חברתי, לתוקפנות ואלימות מצידם ולתופעות שליליות אחרות. הצורך המיידי הוא לטפל בהם באמצעות מטפל מוכשר מתוך מטרה לעצור את הסיבוכים הנוצרים ולשפר תפקוד קיים. הטיפולים נעשים בצורה אינדיבידואלית של מטפל מול מטופל כולל שילוב הוריהם במסגרתם.

טיפול מקיף

טיפול בשיטה זאת מקיף ונוגע בריאות הפיזית והנפשית. תחילה מתבצע אבחון מעמיק על ידי שיחה עם ההורים והילדים, עיון במסמכים רפואיים ואחרים לטובת קבלת תמונת מצב מעודכנת. האבחון נועד למציאת השורש התודעתי הגורם לבעיה הנפשית או הפיזית. לאחר איתורו יתחיל טיפול באמצעות שיחות, טיפולים טבעיים ובאמצעים אחרים עד להשלמתו החיובית. תשומת לב  מיוחדת של המטפל תוקדש לביטול זיכרונות התאיים השליליים הקיימים ולאחר מכן התמקדות במסרים חיוביים המביאים לשינוי הרצוי. המטרה היא להביא לשיפור תפקוד המטופל ולאפשר לו לעמוד במשימות ובאתגרים בצורה נכונה ויעילה. על הדרך לחזק את הערך והביטחון העצמי, יצירת איזון ושקט נפשי, יצירת מוטיבציה ושמחת חיים. הכול תורם לשדרוג איכות חייו.

שירות ממטפל בעל יכולות מוכחות

גיל וינטרוב מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ פרטני לכל הורי מטופל וסיטואציה, הקשבה והפנמה, שיטות טיפול שונות ומעולות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן, מהתמחות והשתלמות במוסיקה על גווניה השונים ועוד. הוא ישמח להעמיד את יכולותיו המוכחות וכישוריו לטובת נוספים.

טיפול תודעתי

טיפול תודעתי

טיפול תודעתי לילדים מאפשר להם להבין וללמוד על גופם ועל הקשיים עימם הם מתמודדים. טיפול בעזרת מוסיקה מתאים מאוד לאלו אשר מתקשים בהתבטאות או בשיחה. המוסיקה מחברת בין אנשים, מרגיעה ובעלת יתרונות רבים נוספים. דרכה ניתן להגיע אל נפש כל ילד ומשם להתחיל לשנות התנהגויות. הטיפול מתאים לגילאים שונים, לבנים ולבנות. גיל וינטרוב עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע נדרש.

טיפול תודעתי – אינדיבידואלי ומוצלח

טיפול תודעתי אינדיבידואלי מול הילד המטופל נועד לתת לילד כלים חשובים להבנת מצוקותיו. המטרה היא לאפשר לו להבין את עצמו על מנת שיוכל לחשוף את הנושאים והדברים המציקים לו. כך בדרך של אמירה, תלונה, בקשה לשינוי ועוד. קיימות תחושות המצביעות על מצב תודעתי אצל הילד וניתן למנות ביניהן דיכאון, דכדוך, חרדות ותסכול ועוד. הסיבות להיווצרותן יכולות להיות מגוונות כולל טראומות ממושכות במערכות היחסים מול ההורים, היקלעות לסיטואציות חברתיות קשות ועוד. כאשר הן נחשפות מול המטפל ניתן יהיה לגבש תוכנית טיפול מותאמת מצב היכולה להניב תוצאות מעולות. קיימות שיטות טיפול שונות ואחת המבוקשות היא באמצעות מוסיקה. היא נדרשת במקרים בהם ילדים מתקשים להביע עצמם באמצעות שיחות. המוסיקה הינה שפה אוניברסלית המחברת בין אנשים, מחברת לכוחות הפנימיים המצויים בגוף, מרגיעה, מאזנת נפשית ומעצימה. יותר מכך, כל ילד נחשף למוסיקה, שירה וצלילים מיום היוולדו ולכן מתחבר אליה בטבעיות.

טיפול מותאם

מומחה לטיפול בעל כישורים מוסיקליים יכול מצוא את אופי הטיפול שנועד להוריד מתחים הנוצרים באופן טבעי בגלל גילם ותקופת ההתבגרות. כך קשיים בוויסות  רגשי, קשיים חברתיים, מצוקות הקשורות לזהותם ועוד. המטרה העיקרית הינה יישום תהליך טיפולי מוצלח שיחזק את הערך והביטחון העצמי, יאזן נפשית, יפחית חרדות יסייע בבניית קשרים חברתיים וישדרג חייהם.

שירות מסור

גיל וינטרוב מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיו כוללים ייעוץ, הקשבה והפנמה, שיטות טיפול שונות, מחירים נוחים ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים, מהתמחות והשתלמות במוסיקה על גווניה השונים ועוד. הוא ישרת בשמחה נוספים.

טיפול תודעתי

    ליצירת קשר

    השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל